Вітаємо на сайті Львівської філії Європейського університету

ВЧИСЬ, ПРАЦЮЮЧИ!!!!

   Європейський університет  сучасний приватний вищий навчальний заклад, який у 2016 році відзначив своє 25-річчя, ліцензується та акредитований Міністерством освіти і науки України за IV рівнем. Освітня діяльність здійснюється за ліцензією серії ВО № 00228-022801 від 15.05.2017 р. 

   З часу заснування навчального закладу сформульовано і втілюється в життя концепція діяльності університету  "Вчись, працюючи!" , що передбачає єдність чотирьох основних завдань: органічне поєднання теорії та практики, глибоке знання основ нових технологій, вільне володіння англійською або німецькою мовою, виконання дипломної роботи на базі реальних даних та матеріалів. 

 

 Переваги Європейського університету

перед іншими Вищими навчальними закладами

«Європейський університет – Європейська освіта»

 

1.     Європейський університет, на відміну від інших ВНЗ, видає два дипломи: один із них – державного взірця, другий – диплом Європейського університету англійською мовою, який визнається в країнах Європейського Союзу, Канади та США.

 

2.     Студентам денної форми навчання надається відтермінування призову до армії, проводиться військова підготовка за програмою офіцерів запасу в Академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Отримавши звання «лейтенант», випускники можуть працювати в системі правоохоронних органів.

3.     При університеті функціонує Бізнес-коледж.

        На перший курс приймаються випускники 9-х класів.

      На другий - особи, які мають диплом кваліфікованого робітника (без ЗНО), а також випускники шкіл, які отримали повну загальну середню освіту при наявності двох сертитфікатів ЗНО (українська мова та література - обовязковий) з мінімальною кількістю балів (100) з двох предметів. 

        Після закінчення Бізнес-коледжу його випускники отримують Атестат про середню освіту та диплом молодшого спеціаліста і мають можливість продовжити навчання в університеті на 3-му курсі за обраним напрямом без проходження ЗНО, а при бажанні - в інших вищих навчальних закладах. 

 

4.     Дотримуючись принципу «Вчись, працюючи», студенти 4 та 5 курсів університету проходять виробничу та переддипломну практику на базі підприємств, організацій, банківських установ, державних органів влади, що дає можливість їм працевлаштовуватись після закінчення вищого навчального закладу.

 

5.     У Львівській філії Європейського університету проводяться міжнародні науково-практичні конференції (діє програма по обміну інформації між студентами навчальних закладів інших держав).

 

6.     Випускники філії можуть продовжити навчання в магістратурі та аспірантурі Європейського університету в м. Києві.

 

7.     В університеті функціонують ліцензовані підготовчі курси.

 

8.    Студентське самоврядування забезпечує цікаве студентське життя. Студентський парламент та наукове товариство дбають про можливість реалізації творчого потенціалу кожного студента через участь у науково-практичних конференціях, заходах художньої самодіяльності та спортивних змаганнях.

 

9.     За бажанням студентів поселяють у гуртожиток.

 

 

Засновником нових традицій та генератором ідей

 можеш бути і Ти, якщо станеш студентом

 

ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ!