Львівську філію Європейського університету з 08.11.2013 р. очолив кандидат економічних наук Пісний Богдан Михайлович, який працював заступником директора з навчальної та наукової роботи.  В університеті - з 2000 р.

  Закінчив Львівський державний національний університет ім. І. Франка, Київську академію Міністерства внутрішніх справ України. Працював вчителем географії, з 1982 року служив в ОВС на різних посадах, у т.ч. начальником Жидачівського РВВСУ у Львівській області, Залізничного РВ УМВСУ м. Львова, обирався депутатом Львівської обласної ради 2-го скликання. Поет-пісняр. Автор дев'яти віршованих збірок. Більше 70 віршів покладені на музику. Пісні виконують народні артисти України Іван Попович, Марян Шуневич, заслужений артист України Олег Лихач, лауреати міжнародних конкурсів Ольга Щербакова, Євген Дашин, Оля Марченко, Валерій Степовий, Михайло Бушко, Віктор Гембара та ін..  Одружений, має двох доньок і трьох внуків. 

 

Детальніше із творчістю Пісного Богдана Михайловича можна ознайомитись на його персональній сторінці.


Кирик Микола Петровичзаступник директора з організаційно-адміністративних питань.

Працює в університеті з 2002 р.

Закінчив Львівський житлово-комунальний технікум (1996 р.), техніко-економічний коледж (1999 р.) та Львівську філію Європейського університету у 2005р. за спеціальністю «Економіка підприємства»

 

Працював начальником будівельної дільниці, представником АТ «Галичфарм» на будівництві.


      Садула Любомира Миколаївна, завідувач заочного відділення, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін. Працює в університеті з 2002 р.
     Закінчила географічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка та факультет міжнародного права і бізнесу за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» (Львівський національний університет імені Івана Франка).
      У 2006 році захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Української академії  Зовнішньої торгівлі Міністерства економіки України за спеціальністю «Світове господарство та міжнародні економічні відносини».
 Є автором 38 наукових робіт, в тому числі монографії «Зовнішньоторговельна політика ФРН (національний та наднаціональний рівні формування і реалізації» і співавтором колективної монографії («Управління розвитком економічної та соціальної інфраструктури Західного регіону в контексті євроінтеграції»).
        Була учасником багатьох конференцій міжнародного рівня, зокрема у 2012 році:
-     спільна українсько-канадська конференція «Інтеграція гендерної складової до регіональних політик Львівської обласної державної адміністрації», 11 грудня 2012 року (за участю Львівської ОДА, федерального уряду Манітоби (Канада)).
-    спільна українсько-канадська конференція «За підсумками розроблення стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року», 13 грудня 2012 року (за участю Львівської ОДА, федерального уряду Манітоби (Канада)).
       Брала участь у Круглому столі в рамках проекту: «Дослідження системних і структурних шляхів досягнення рівних можливостей у здоровї українців» за участю Інституту інтерсекційних досліджень та політики Університету Саймона Фрейзера, м.Ванкувер, Канада і підтримки Міністерства охорони здоров’я України.