Запрошуємо на конференцію CITEM-2017

Шановні колеги!

 

З метою обміну досвідом між українськими закладами освіти, науково-дослідними інститутами, підприємствами і фірмами та впровадження нових інформаційних технологій в галузі економіки, менеджменту і освіти Львівська філія Європейського університету на базі кафедри математики та комп’ютерних дисциплін 30 листопад 2017 року проводить VІIІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті” (СІТЕМ-2017).

Запрошуються аспіранти та молоді науковці, студенти, викладачі та наукові працівники вищих навчальних закладів, бізнесмени і підприємці та зацікавлені особи.

Докладну інформацію, запрошення до участі можна одержати, звернувшись до 27.11.2017 листом на скриньку:

 

conf_citem_lviv@ukr.net, або за телефоном: +38(032)2975073. Координатор: Михалейко Ірина Федорівна.


Шановні вступники 2017 року  !

1 вересня(п’ятниця) об 12.00 год. відбудуться урочисті збори з нагоди посвяти у студенти Львівської філії Європейського університету

Чекаємо на Вас за адресою:

 м. Львів, вул. Кушевича, 1.

Міський палац культури ім. Гната Хоткевича 


З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 72-Ю РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ!


РАДІСНИХ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ!


З ЮВІЛЕЄМ ІВАНЕ ІВАНОВИЧУ ТА ЗОЄ ІВАНІВНО

Івану Івановичу та Зої Іванівні

Вже осінь доспіла у Вашім саду,
Якої плоди позбирали,
Думками ступаєте в юнь молоду,
Не раз її в щемі згадали.

Пів світу скорили за довге життя,
Хороші сліди залишили,
Ніколи не буде туди вороття,
Де вчора стежками ходили

Для Вас Україна, як хата одна,
На сході колись народились,
У центрі – родина, у Львові – вона,
Пізніше в столиці спинились

В Європу попали за лічену мить,
Не просто словами, а ділом,
Бо ВУЗ Європейський, на стику століть,
Створили упевнено, сміло

В якому – всі рівні і напрямки теж,
Відкрилися кафедри права,
Немає в науці для успіху меж,
Пишається Вишем держава

Надійна заміна зростає в сім’ї:
Є дочка – професор, доценти – онуки,
Вже правнуки твердо ідуть по землі,
До світла простягують руки

Бажаю надії , здоров’я , добра,
Сто років щасливих прожити,
У серце – любові, у душі – тепла,
На благо Вкраїни творити.


Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Цивілізаційний вибір України: економіка, право, освіта, наука, культура».

   24 лютого 2017 року у Львівській філії Європейського університету відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Цивілізаційний вибір України: економіка, право, освіта, наука, культура».
    Таких зустрічей чекають, до них готуються, їх планують, і коли вони відбуваються – це подія. Саме такою подією стала Міжвузівська студентська науково-практична конференція на тему «Цивілізаційний вибір України: економіка, право, освіта, наука, культура», яка відбулась 24 лютого у стінах Львівської філії ПВНЗ «Європейський університет». Директор Львівської філії Пісний Б.М., викладачі кафедри менеджменту та соціально-гуманітарних дисциплін на чолі з завідувачем кафедри к.філ. н., доц. Шевчук Н.В. доклали зусиль для того, щоб наукова конференція відбулась на належному рівні. І справді, учасниками конференції стали студенти (і не тільки) різних навчальних закладів: Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету внутрішніх справ, Львівського інституту економіки і туризму, які представили до уваги слухачів доповіді на різноманітні теми. Відповідно усі вони були обговорені на трьох секційних засіданнях: «Україна сьогодні: освітній, культурний та історичний вимір», «Питання теорії і практики суспільно-економічного життя», «Українське законодавство у міжнародному просторі». 
       Відзначимо найцікавіші виступи студентів за результатами власних наукових досліджень.
    Доповідачі з галузі права висвітлили актуальні проблеми правотворчості та імплементації правових реформ, адже правові питання на сьогодні є як ніколи на часі. Доповіді були цікавими ще й тому, що студенти мали практику у цій сфері і багато чого знають з точки зору власного досвіду, а не лише з теорії та літератури (Дімітров Максим «Участь прокурора в господарському судочинстві в період реформ» (наук. керівник доц. Плукар В.В.), Фургало Роман («Об’єктивні ознаки втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність» (наук. керівник доц. Плукар В.В.). 
     Дубинська Ілона, 3 курс, здобувач вищої освіти, факультет №2 Львівського державного університету внутрішніх справ у своїй доповіді «Кримінально-правова оцінка злочинів проти довкілля» (наук. керівник доц. Шишко В.В.) торкнулася теми захисту довкілля, базуючи свої дослідження на досвіді скандинавських країн, який може стати дуже цінним для захисту нашого довкілля. Томків Жанна, студентка того ж курсу, обрала темою дослідження болючу проблему правового статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (наук. керівник доц. Шишко В.В.).
    Не могли учасники конференції оминути увагою подій, що відбуваються на сході нашої держави: Москаленко Ілля, студент 3 курсу БК ЛФ Європейського університету опрацював тему «Захист прав військовополонених під час війни» (нак. керівник ст.викладач Неборачок О.І.), в якій намагався показати шляхи вирішення такої наболілої для нашого часу проблеми.
   Сьогодні важливою проблемою української економіки є подолання спаду вітчизняного виробництва, відновлення належного відтворювального процесу в усіх його ланках, враховуючи особливості наявних політично-економічної кризи та російського вторгнення. І знову роздуми, плани, аналіз, досвід іноземних держав (Папіш Ольга, Львівський інститут економіки і туризму «Досвід європейських країн у реформуванні економіки» (наук. керівник доц. Вітер О.М.), Солдат Оксана, Львівський інститут економіки і туризму «Етапи та результативність реформування податкової системи України» (наук. керівник к.е.н. Банера Н.П.), Лапка Мар’яна, Львівський інститут економіки і туризму «Стан та динаміка розвитку економіки України за роки незалежності») (наук. керівник доц. Килин О.В.), Косик Анастасія «Аналіз економічної стратегії розвитку України» (наук. керівник доц. Килин О.В.). Слухаючи ці доповіді, мимоволі закрадалася думка: «Коли почуємо, що про позитивну динаміку нашої економіки доповідають на наукових конференціях студенти університетів Польщі, Німеччини, Великої Британії?» Вочевидь на часі і тема лідерства як соціально-економічного явища, яку досліджував Тимчак Юрій, студент 3 курсу ЛФ Європейського університету (наук. керівник к.е.н. Гункевич М.Б.).
     Завершальним етапом конференції були доповіді, що стосувались історико-культурних подій минулого та сьогодення. Цікавили доповідачів і культурно–мовні проблеми (Лемеш Мирослава, 4 курс БК ЛФ Європейського університету «Мовна свідомість» (наук. керівник ст. викладач Левицька-Ревуцька О.Є.), Мороз Марія, 2 курс ЛФ Європейського університету «Важливість вивчення іноземних мов у сучасному світі» (наук. керівник ст.викладач Когут Г.В.)), і нові сучасні субкультури (Кузнєцов Веніамін, 2 курс БК ЛФ Європейського університету «Геймери» як субкультура (наук. керівник к.філос. Литвин Т.М.). Не оминули наші студенти увагою проблему університетської освіти, яка буде актуальною завжди, оскільки якісна освіта – це запорука професійного успіху (Ярема Юрій, 2 курс БК ЛФ Європейського університету «Університетська освіта як інтелектуальний поступ національної культури») (наук. керівник доц. Шевчук Н.В.).
    Очевидно, що не могли наші учасники не торкнутися такої болючої теми як Волинська трагедія, довкола якої на сучасному етапі розгорнулось чимало дискусій з обох сторін кордону (Юзва Орест, 2 курс БК ЛФ Європейського університету «Волинська трагедія» в українсько-польських взаєминах: історіографія, питання та міждержавний контекст» (наук. керівник доц. Рибак Н.Б).
     На перший погляд здавалось, що доповідей багато і конференція триватиме довго, однак, дружня атмосфера, цікаві доповіді та актуальність питань, які розглядалися, зробили настільки непомітним час, проведений в аудиторії, що завершення конференції виявилося до певної міри, навіть неочікуваним. Для декого ця конференція була дебютною, для когось – черговою, але кожен з присутніх отримав певний досвід, який, сподіваємось, виявиться корисним у подальшому. Адже студенти хочуть змін, вони готові (як і у всі часи) бути рушієм поступу, реалізовувати мрії та плани. Тож хочеться побажати нашій талановитій студентській молоді успіхів у їхніх наукових починаннях!


Вітаємо наших учасників міжнародного студентського фестивалю "БАРВИ ОСЕНІ"

    19.11.2015 р. студенти Львівської філії "Європейський університет" завітали до м.Києва, де вміло проявили свої таланти на XVIII Міжнародному студентському фестивалі "БАРВИ ОСЕНІ"!!! Де отримали аж 4 дипломи, а саме: стали переможцями у номінаціях "За кращий художній образ", "За орегінальний сценічний образ", "Новаторство та творчий пошук", а також стали Лауреатом II ступеня у номінації "Авторська поезія" завдяки виконавцю студенту Віталію Устяничу та автору поезії директора Львівської філії "Європейський університет" Богдану Михайловичу Пісному! Наші перемоги лише надихають нас вчитись та вдосконалюватись!


Андріївські вечорниці

10.12.2015 р. за участі студентів ПВНЗ «Європейського університету» Львівська філія відбулись Андріївські вечорниці. Ведучі свята постарались на славу! Ніби розсунули рамки часу і присутні поринули у старі добрі часи, коли молодь збиралася напередодні Святого Андрія на веселі вечорниці...


Міжвузівська студентська науково-практична конференція "Цивілізаційний вибір України: економіка, освіта, наука, культура"

24 листопада 2015 року у Львівській філії "Європейський університет" відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція "Цивілізаційний вибір України: економіка, освіта, наука, культура"