Запрошуємо на конференцію CITEM-2018

Шановні колеги!

 

З метою обміну досвідом між українськими закладами освіти, науково-дослідними інститутами, підприємствами і фірмами та впровадження нових інформаційних технологій в галузі економіки, менеджменту і освіти Львівська філія Європейського університету на базі кафедри математики та комп’ютерних дисциплін 29 листопада 2018 року проводить IX Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті” (СІТЕМ-2018).

Запрошуються аспіранти та молоді науковці, студенти, викладачі та наукові працівники вищих навчальних закладів, бізнесмени і підприємці та зацікавлені особи.

Докладну інформацію, запрошення до участі можна одержати, звернувшись до 28.11.2018 листом на скриньку:

 

conf_citem_lviv@ukr.net, або за телефоном: +38(032)2975073. Координатор: Михалейко Ірина Федорівна.


Запрошуємо на конференцію CITEM-2017

Шановні колеги!

 

З метою обміну досвідом між українськими закладами освіти, науково-дослідними інститутами, підприємствами і фірмами та впровадження нових інформаційних технологій в галузі економіки, менеджменту і освіти Львівська філія Європейського університету на базі кафедри математики та комп’ютерних дисциплін 30 листопад 2017 року проводить VІIІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті” (СІТЕМ-2017).

Запрошуються аспіранти та молоді науковці, студенти, викладачі та наукові працівники вищих навчальних закладів, бізнесмени і підприємці та зацікавлені особи.

Докладну інформацію, запрошення до участі можна одержати, звернувшись до 27.11.2017 листом на скриньку:

 

conf_citem_lviv@ukr.net, або за телефоном: +38(032)2975073. Координатор: Михалейко Ірина Федорівна.


Посвята у студенти!

1 вересня о 12 год. відбудеться святкування Дня Знань та посвята у першокурсники Львівської філії Європейського університету. Святкування відбудеться в міському палаці культури ім. Шната Хоткевича за адресою: м. Львів, вул. Кушевича, 1.


Європейський університет оголошує конкурс на отримання грантів на навчання!

З метою підтримки талановитої молоді в різних куточках  України  Європейський університет виділяє на 2017/2018 навчальний рік 20 грантів, які повністю покривають витрати на навчання  за освітньо-професійним  рівнем «бакалавр» на факультетах:

·         факультет економіки та менеджменту;

·         факультет інформаційних систем та технологій;

·         юридичний факультет;

·         факультет безпеки підприємств;

Якщо ти маєш вагомі успіхи у навчанні, спорті, науковій або мистецькій діяльності – візьми участь в освітньому конкурсі!

Умови конкурсу:

Для участі у конкурсі запрошуються випускники шкіл з усіх регіонів України, які можуть підтвердити свої особисті досягнення:

·         високі навчальні бали;

·         участь  в олімпіадах;

·         грамоти, результати наукових, спортивних, мистецьких досягнень тощо.

Присудження гранту відбудеться за рішенням комісії, шляхом обрання переможців з осіб, які зареєструються як вступники до Європейського університету в базі ЄДЕБО, подадуть електронну заявку на конкурс та копії документів про особисті досягнення.

Заявки будуть прийматися з 1 червня  по  20 липня 2017 року на електрону адресу: eueducation2017@gmail.com

Результати конкурсу будуть оголошені 1 серпня 2017 року.

 

 

Телефон контактної особи: Балан Лариса Олександрівна – відповідальний секретар приймальної комісії  (044) 450-64-90


Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній студентській конференції


Шановні колеги!

 

Запрошуємо викладачів, аспірантів, молодих учених, студентів, усіх зацікавлених осіб взяти участь у ІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Фінансові та соціально-економічні системи України в умовах глобалізації»», яка відбудеться
29 листопада 2016р12.00 год. 301 ауд.
(Львівська філія ПВНЗ «Європейський університет»,  вул. Кушевича 5)

 

 

Організатори конференції : ПВНЗ «Європейський університет» (Львівська філія, кафедра економіки та підприємництва), Uniwersytet Rzeszowski, Polska

Uniwersytet Łódzki, Polska, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Polska, Інститут післядипломної освіти та бізнесу, м.Київ, ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього» НАН України, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний аграрний університет, Львівський інститут економіки і туризму
За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник тез.

 


Запрошуємо на конференцію CITEM-2016